11. aprīlī notiks Vakanču gadatirgus; piedāvās 200 brīvas darba vietas

11. aprīlī plkst. 15.00–18.00 Jūrmalas Jauniešu mājā Kauguros, Mazajā Nometņu ielā 1, notiks Jūrmalas Vakanču gadatirgus.

Vakanču gadatirgū darba meklētājiem tiks piedāvātas vairāk nekā 200 vakances gan pastāvīgam darbam, gan darbam vasaras sezonā. 

Darba meklētāji Vakanču gadatirgū varēs klātienē tikties ar potenciālajiem darba devējiem, lai plašāk uzzinātu par aktuālajām vakancēm, darba nosacījumiem, karjeras izaugsmes iespējām. Interesentiem būs iespēja saņemt praktiskus personāla speciālistu un karjeras konsultantu ieteikumus, kā labāk sagatavot CV un motivācijas vēstuli, iespēja noklausīties lekciju par darba meklēšanas stratēģiju, kā arī saņemt individuālas karjeras izaugsmes konsultācijas.

Vakanču gadatirgū tiks piedāvātas dažādas vakances: administratori, klientu apkalpošanas darbinieki, restorānu pakalpojumu speciālisti, dārzkopības speciālisti, viesmīļi, bārmeņi, istabenes, pārdevēji, pavāri, glābēji darbam pludmalē vasaras sezonā, medicīnas māsas, sociālās aprūpes speciālisti, fizioterapeiti, masieri, ārsti, pedagogi, pārdošanas speciālisti, kā arī citi speciālisti dažādās jomās.

Brīvās amata vietas piedāvās Nodarbinātības valsts aģentūras Jūrmalas filiāle, starptautiskā lidosta “Rīga”, nekustamo īpašumu uzņēmums “Latio”, optikas saloni “Tairi” un “Vision Express”, viesnīcas “Baltic Beach Hotel & SPA” un “Semarah Hotel Lielupe”, kūrorta un rehabilitācijas centrs “Sanare – KRC Jaunķemeri”, pašvaldības SIA “Veselības un sociālās aprūpes centrs-Sloka”, “Līvu akvaparks”, restorāns “Neptūns”, uzņēmumi “Fēnikss”, “Beer House”, “Salro”, “Ronītis”, “Augstceltne”, “Jūrmala Golf Club & Hotel” un vēl citi darba devēji.

Jūrmalas pašvaldība Vakanču gadatirgu rīko jau devīto gadu, sniedzot atbalstu uzņēmējiem, kas Vakanču gadatirgū var tikties ar potenciālajiem darbiniekiem, turpat veikt pirmās darba intervijas ar piemērotākajiem kandidātiem, un darba meklētājiem, kam tā ir iespēja atrast darbu.

Plašāku informāciju par Jūrmalas Vakanču gadatirgu var saņemt, zvanot vai rakstot Jūrmalas valstspilsētas administrācijas Attīstības pārvaldes Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļas vecākajai ekspertei Emīlijai Kārkliņai, tālrunis +371 25676477, e-pasta pasta adrese emilija.karklina@jurmala.lv.

Autors:  EMĪLIJA KĀRKLIŅA, Tūrisma un uzņēmējdarbības attīstības nodaļa