7. aprīlī, un nākamās 11 nedēļas skatieties kanālā TV Jūrmala “Laimīgi līdz mūža galam”…

 

11 laulāti pāri, kuri ir gatavi kameras priekšā atklāt savu attiecību zemākos punktus un spēt atbildēt uz jautājumu – kāpēc viņi vēl aizvien ir kopā. Piedāvāsim dažādu Latvijas laulāto pāru pieredzes par attiecībām un piedzīvotajām krīzēm tajās. Kā pārvarēt grūtos brīžus un galvenais – kā palikt kopā. Projekta “Laulība-laimīgi līdz mūža galam?” vadītāji Rihards un Viktorija Kostigovi gatavi uzdot grūtus un reizēm pat neērtus jautājumus, lai saprastu – kā laulībā nepieļaut liktenīgas kļūdas, ko iesākt, ja kāda no tām tomēr ir pieļauta kā spēt mīlestību parādīt otram pat, ja esi pie viņa jau gadiem pieradis?

 

Pasākumu kalendārs Jūrmalas bibliotēkās

ar TV Jūrmala.

Jūrmalas centrālā bibliotēka sadarbībā ar TV Jūrmala ir izveidojusi ikmēneša pasākumu kalendāru, kas ļauj iedzīvotājiem sekot līdzi aktuālajiem notikumiem un aktivitātēm bibliotēkā. Kalendārs ir pieejams TV Jūrmala kanālā, mājaslapā un sociālajos tīklos.

Kalendārā iekļauta informācija par dažādiem pasākumiem, tai skaitā:

Tikšanās ar autoriem
Lekcijām
Darbnīcām
Izstādēm
Bērnu pasākumiem
Ikviens var atrast sev interesējošu pasākumu un piedalīties tajā.

Pasākumu kalendārs ir lielisks veids, kā uzzināt par jaunākajiem piedāvājumiem Jūrmalas bibliotēkās un atrast sev interesantas aktivitātes.

Aicinām visus sekot līdzi pasākumu kalendāram un apmeklēt bibliotēkas!

 

Harmoniskā un Muzikālā Atpūta

ar TV Jūrmala.

 TV Jūrmala kanāls piedāvā mierīgu un muzikālu atpūtu, kas rada harmonisku atmosfēru ar izmeklētu mūzikas izvēli. Skatītāji var baudīt mūziku, kas papildināta ar maigiem dabas skatiem un Jūrmalas pilsētas ainavām. Šis kanāls ir kā mākslas galerija jūsu televizorā, kas piedāvā ne tikai mūziku, bet arī vizuālo baudījumu. Tā ir mūzikas un mākslas simbioze, kas rada mierīgu un relaksējošu atmosfēru jūsu mājās.

 

skatieties tiešraidi no Dubultu Evaņģēliski luteriskās baznīcas

Svētdienas rītos tiešraides no Dubultu Evaņģēliski luteriskās baznīcas.

 Svētdienas rītos plkst. 11:00 skatieties tiešraidi no Dubultu Evaņģēliski luteriskās baznīcas TV Jūrmala kanālā un internetā.. Pievienojieties lūgšanām un slavēšanai no jebkuras vietas pasaulē, baudot Baznīcas klātesamību un miera sajūtu.

Vox Angelica

Festival VOX Angelica

Katru Svētdienu sākot no 2. aprīla TV Jūrmala ēterā un nākamajās 5 svētdienās baudīsim Starptautiskā ērģeļmūzikas festivāla Festival Vox angelica iepriekšējo gadu koncertierakstus sadarbīvā ar Jūrmala – LIVE #ekspresstudija – Andris Balodis
Pateicamies par par skanīgiem un tradīcijām piepildītiem koncertiem Festival Vox angelica idejas uzturētājai un vadītājai Edīte Alpe

Virtuālais amatnieks _ TV Jūrmala

Jūrmalas Amatnīca

Jūrmalas Amatnīca piedāvā meistarklašu ciklu “Jūrmalas Goda tērps katram jūrmalniekam”! Jūrmalas Amatnīcas facebook lapā un Youtube kanālā ir iespēja iepazīties ar Jūrmalas goda tērpa tapšanas gaitu un apgūt atsevišķu tā detaļu pagatavošanu, kā arī saņemt materiālus par goda tērpa pagatavošanu un valkāšanu.

TV Jūrmala - EHR - Digitālais Es

“Digitālais ES” – šovs par jauniešiem digitālajā vidē

Vai Tu esi socīšos? Vai izmanto Instagram, TikTok, Youtube, Snapchat vai citas lietotnes? Esi aktīvais satura veidotājs vai pasīvais sekotājs? Vienkārši kavē laiku vai izmanto sociālos tīklos informācijas iegūšanai, savai izaugsmei, varbūt pat karjeras veidošanai? Raidījumā “Digitālais ES” ar jauniešiem, influenceriem un ekspertiem runāsim par dažādām sociālo tīklu lietošanas pieredzēm un meklēsim ieteikumus, kā sociālos tīklus izmantot lietderīgi, drosmīgi, bet vienlaikus uzmanīgi un apzināti.

 Raidījums tapis sadarbībā ar Latvijas Drošāka interneta centru un pusaudžu motivācijas programmu MOT Latvija.

EHR jauniešu šovs “PIRMĀ REIZE”

EHR jauniešu šovs “PIRMĀ REIZE” ar aktrisi Mariju Linarti un grupas “Citi zēni” solistu Jāni Pētersonu. Sarunas un jautājumi par jauniešiem aktuālo. 

EHR jauniešu šovā “PIRMĀ REIZE” runāsim par visām tām pirmajām reizēm, kas sirdij liek pukstēt straujāk, padusēm iesvīsts un elpai aizsisties. Par tām pirmajām reizēm, ko atceramies visu dzīvi, jo pirmā reize taču ir pirmā reize. Iespējams skaistākais dzīves notikums, bet varbūt tāda izgāšanās, stress vai risks, ko labāk nevienam nepiedzīvot. 

Attiecības, sekss, mīlestība, depresija, likuma pārkāpumi, stereotipi, karjera, motivācija, publisks pazemojums, sāpes, vilšanās, zaudējums… To visu raidījumu pēc raidījuma šķetināsim kopā ar mūsu studijas viesiem – gan drosmīgiem jauniešiem, kuri ir gatavi par savām pirmajām reizēm runāt atklāti, gan ekspertiem un cilvēkiem, kas ikdienā strādā ar jauniešiem un zina, kādas pieredzes un pārdzīvojumi ir jauniešu ikdiena.