TV Jūrmala pakalpojumi. Mēs esam gatavi piedāvāt Jums šādus pakalpojumus:

  1. Pasākumu, koncertu, konferenču tiešraižu nodrošinājums un pārraide TV Jūrmala un/vai interneta platformās. Mēs nodrošinām visu nepieciešamo aprīkojumu un personālu, lai nodrošinātu augstas kvalitātes tiešraides.
  2. Reklāmas klipu un raidījumu filmēšana, izgatavošana un pārraide. Mūsu profesionālā komanda ir gatava izstrādāt un realizēt Jūsu idejas, lai radītu efektīvu un atmiņā paliekošu reklāmu.
  3. Sižetu, interviju filmēšana, izgatavošana un pārraide. Veicam pilnu interviju un sižetu izstrādi – no idejas līdz realizācijai.
  4. Raidījumu (saturisku un komerciālu) filmēšana, izgatavošana un pārraide. Piedāvājam raidījumu izstrādi un filmēšanu atbilstoši Jūsu vajadzībām.
  5. Studiju ierakstu filmēšana, izgatavošana un pārraide. Studija ir aprīkota ar modernu tehniku, lai nodrošinātu augstas kvalitātes ierakstus.
  6. Sponsorēšanas iespējas raidījumiem, koncertiem un pasākumiem. Dažādas sponsorēšanas iespējas, kas palīdzēs palielināt Jūsu zīmola atpazīstamību.
  7. Produktu izvietošana raidījumos. Iespēju izvietot Jūsu produktus mūsu raidījumos, lai sasniegtu plašāku auditoriju.
  8. Video prezentācijas materiālu sagatavošana – imidža filmas, klipi, korporatīvie video, mācību materiāli. Mēs izstrādājam video materiālus, kas palīdzēs efektīvi prezentēt Jūsu uzņēmumu vai produktus.

Sazinieties ar mums, lai uzzinātu vairāk par mūsu pakalpojumiem un cenām. Mēs esam gatavi palīdzēt Jums sasniegt Jūsu mērķus!

kontakti: e-pasts: tv@tvj.lv, tālrunis: 66938585, 25433343