4. maijā Majoru pludmalē norisināsies Jūrmalas skriešanas svētki, kur lieli un mazi dalībnieki varēs sacensties trīs skriešanas distancēs, Latvijas nūjošanas čempionāta 1. posma kausa izcīņā, kā arī piedalīties citās sportiskās un izklaidējošās aktivitātēs.

Skriešanas svētki, esi vesels.

Reģistrēties dalībai Jūrmalas skriešanas svētkos iespējams līdz 2. maija plkst.18.00 vietnē www.maratoni.lvReģistrējoties ar Jūrmalas iedzīvotāja karti, dalība svētkos ir bez maksas.

Skriešanai būs paredzētas trīs distances – piecu un desmit kilometru skrējiens bez vecuma ierobežojuma un īpašā 0,5–1 kilometra distance bērniem. Katras disciplīnas laika ierobežojums pieaugušajiem ir 1,5 stundas, savukārt bērniem nav laika ierobežojuma.

“Šī gada Jūrmalas skriešanas svētki norisināsies Latvijas Neatkarības atjaunošanas dienā – tas ir lielisks iemesls šos svētkus pavadīt aktīvi, startējot kādā no sev piemērotākajām distancēm. Aicinām gan jūrmalniekus, gan visas Latvijas iedzīvotājus piedalīties, ņemt līdzi draugus, ģimeni un aizvadīt šo svētku dienu pozitīvā un vienojošā gaisotnē!” saka pasākuma organizatoru pārstāvis Arnis Lazdiņš.

Nūjošanā desmit un 21 kilometra distancē dalībnieki sacentīsies trīs vecuma grupās sieviešu un vīriešu konkurencē, savukārt piecu kilometru distancē varēs startēt abu dzimumu pārstāvji un sportisti netiks dalīti pa vecuma grupām. Laika limits piecu un desmit kilometru distancei – divas stundas, 21 kilometra distancei – 3,5 stundas.

Sacensību dienā numuru izsniegšana sāksies no plkst. 8.30. Aktivitātes beigsies ap plkst.15.30. Visi finišētāji balvā saņems Jūrmalas skriešanas svētku piemiņas medaļu. Par labu noskaņojumu sacensību laikā rūpēsies atraktīvais pasākuma vadītājs Elvis Jansons, pasākuma muzikālo noformējumu nodrošinās DJ Ed Veto.

Jūrmalas skriešanas svētkus organizē „Maratoni.lv” sadarbībā ar Latvijas tautas sporta asociāciju, uz svētkiem aicina Jūrmalas valstspilsētas pašvaldība.

Pilna sporta svētku programma pieejama vietnē www.maratoni.lv. Papildu informācija pa tālr. +371 27110321 vai e-pastā info@maratoni.lv.