Apbalvo konkursa “Mana nākotnes Jūrmala” dalībniekus

eseju-apbalvosana_artis-veigurs-17

Sestdien, 17. decembrī, Jūrmalas jauniešu mājā radošā un sirsnīgā gaisotnē tika apbalvoti Jūrmalas pašvaldības eseju konkursa “Mana nākotnes Jūrmala” labāko darbu autori.

Konkursa žūrijas komisijas priekšsēdētāja Rita Sproģe: “Vēlos pateikties visiem Jūrmalas skolēniem un jauniešiem, kuri piedalījās konkursā. Esam saņēmuši daudz labu, iedvesmojošu un arī pārsteidzošu ideju. Mūsu jaunieši ir mūsu nākotnes veidotāji, un Jūrmalai ir spēcīgs, atbildīgs un radošs nākotnes potenciāls. Mūsu konkursa dalībnieki ir precīzi pateikuši: “Vislabākā aura ir tai pilsētai, kurā jūtams cilvēku savstarpējo attiecību siltums un rūpes vienam par otru.””

Par labākajiem eseju konkursa individuālo darbu autoriem tika atzīti:

  • 7.–9. klašu grupā – Gabriela Kerija Glandere (Jūrmalas Vaivaru pamatskola), Jānis Briedis (Jūrmalas Aspazijas pamatskola) un Marija Zvilna (Jūrmalas Vaivaru pamatskola);
  • 10.–12. klašu grupā – Darja Kovaļčuka (Jūrmalas Kauguru vidusskola);
  • jauniešu grupā – Sandra Aleksandra Lode (22 gadi);
  • labākais komandas darbs – Jūrmalas Valsts ģimnāzijas 12. klases skolēnu darbs – autori: Amanda Estere Kraģe, Marks Silovs, Anete Annija Birķe, Elizabete Lastovska, Viviāna Kaļinka, Sofija Eihlere.

Visi konkursa dalībnieki saņēma Jūrmalas pašvaldības pateicības un diplomus, un piemiņas balvas, bet labāko darbu autori – arī dāvanu kartes atpūtai labākajos Jūrmalas ūdens un SPA centros.

Vairāk par Jūrmalas jauniešu konkursa idejām pastāstīsim pašvaldības izdevuma “Jūrmalas Avīze” janvāra numurā.