Gleznotāja Valda Buša simtgadē skatāmi mākslinieka draugu un laikabiedru darbi

Jūrmala atzīmē ievērojamā mākslinieka Valda Buša simtgadi ar plašu retrospekciju Jūrmalas muzejā un īpašu izstādi Bulduru Izstāžu namā. Šajā izstādē eksponētas gleznas no Latvijas Nacionālā mākslas muzeja un Talsu novada muzeja krājumiem, kā arī Talsu Krūmu mākslas grupas mākslinieku Andra Vītola, Guntas Kalseres, Gunas Millersones un Andra Biezbārža darbi, kas atklāj Valda Buša draugu un laikabiedru mākslu.

Izstāde “Valda Buša laiks. Laikabiedri” piedāvā apskatīt ne tikai Buša darbus, bet arī viņa drauga Borisa Bērziņa gleznas, kas ir īpaši nozīmīgas izstādes kontekstā. Talsu Krūmu mākslas grupas mākslinieki, kuru daiļrade lielā mērā veidojusies Buša ietekmē, arī ir pārstāvēti ar saviem darbiem. Šī mākslinieku grupa kļuva pazīstama ar savu drosmi un inovācijām, radot spilgtus un dinamiskus mākslas darbus.

Izstādes atklāšana notiks 4. jūlijā plkst. 17:00, un tā būs apskatāma līdz 7. septembrim Bulduru Izstāžu namā, Muižas ielā 6, Jūrmalā. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja baudīt darbus no dažādiem laika posmiem, atklājot gan Valda Buša, gan viņa laikabiedru māksliniecisko mantojumu.

Izstādes atklāšana: 4. jūlijā plkst. 17:00

Izstādes nosaukums: Valda Buša laiks. Laikabiedri

Norises vieta: Bulduru Izstāžu nams, Muižas iela 6, Bulduri, Jūrmala

Izstādes norises laiks: 3. jūlijs – 7. septembris

Muzeja darba laiks:

Pirmdiena: slēgts

Otrdiena–Sestdiena: 10:00 – 18:00

Svētdiena: 11:00 – 16:00