JŪRMALAI PIRMĀ UZVARA BALTIJAS LĪGĀ

Trešdien, 13. decembrī “Betsafe” Sieviešu Baltijas basketbola līgā “Jūrmala” izcīnīja pirmo uzvaru, savā laukumā apspēlējot “TTT – Juniors” ar 74:58.

Spēles sākums bija mazrezultatīvs. Uzbrukumā abu komandu izpildījumā biežāk bija sasteigtas darbības nekā rezultatīvi noslēgumi. Ātrāk savu ritmu uzņēma Jūrmalas mazās spēlētājas, kuras pārmaiņus guva punktus gan no distances, gan agresīvos caurgājienos. Otrajā puslaikā rezultatīvi turpināja spēlēt Nikola Ozola un Žozefīne Sīpoliņa un mājinieču pārsvars sasniedza 20 punktus. Komandas kapteine Aleksa Purmale paveica nesautīgu darbu aizsardzībā, 15 atlēkušajām bumbām pievienojot trīs bloķētus metienus. Žozefīne Sīpoliņa iemeta 6 no 14 tālmetieniem.

Savukārt decembra sākumā Jūrmalas basketbolistes pirmo reizi sezonā devās izbraukumā uz Lietuvu. Spēle Šauļos bija otra rezultatīvākā spēle sezonā – abas komandas kopā guva 187 punktus. Jūrmalniecēm visas pieteiktās spēlētājas atzīmējās statistikas punktu ailē un komanda sameta 80 punktus. Bet atklātā basketbolā ar to bija par maz, jo Šauļu vienība, spēlējot bez divām pamatpiecinieka spēlētājām, guva 107 punktus un svinēja piekto uzvaru.

Četras dienas vēlāk “Jūrmala” viesojās vēju pilsētā Liepājā. Sparīgās jūrmalnieces vairāk nekā 30 minūtes noturējās cīņā. Bet otrā puslaika sākumā pieļautās deviņas kļūdas liedza galotnē pacīnīties par uzvaru. Kurzemniecēmpanākums ar 84:60. Lielisku spēli aizvadīja Jūrmalas komandas kapteine Aleksa Purmale gūstot 10 punktus un izcīnot 16 atlēkušās bumbas. Paula Pētersone realizēja 4 no 8 tālmetieniem.

Pirmā apļa pēdējo spēli Baltijas basketbola līgā  “Jūrmala” aizvadīs izbraukumā pret Lietuvas čempionēm Viļņas “Kibirštis”. Savukārt nākamā mājas spēle Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē risināsies 10. janvārī.

Avots: sportacentrs.com (sagatavoja Māris Noviks)