Jūrmalas jaunatnes iniciatīvu centrs aicina uz pasākumiem un nodarbībām janvārī

Janvārī Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centrs jauniešus vecumā no 13 gadiem janvārī aicina uz dažādiem pasākumiem sevis pilnveidei un saturīgai brīvā laika pavadīšanai. Gaidāmi tādi pasākumi kā iedvesmas stāstu vakars, bezmaksas individuālās karjeras konsultācijas, “Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2022” konkurss, kino vakars, iepazīšanās ar Jauniešu mājas telpām un meistarklase u.c. Visi pasākumi norisinās Jūrmalas Jauniešu mājā, kas atrodas Kauguru parkā Mazajā Nometņu ielā 1.

  • 6. janvārī plkst. 17.00 norisināsies iedvesmas stāsts un ieteikumi “Kā uzsākt savu biznesu internetā?” kopā ar Valdemāru Berkanu, kurš jau no 16 gadu vecuma sācis attīstīt savas prasmes un zināšanas e-komercijā. Pieteikšanās: https://bit.ly/biznessinterneta
  • 11. janvārī plkst. 17.00 – kino vakars.
  • 13. un 26. janvārī plkst. 17.00., 18.00. un 19.00 notiks bezmaksas individuālās karjeras konsultācijas, kurās jaunieši varēs izpētīt jomas, ar kurām saistīt turpmāko mācību procesu un nākotnes karjeru, rakstīt CV, kā arī citi padomi, kas noderēs turpmāk. Pieteikšanās: https://bit.ly/karjerajanvaris
  • No 16. janvāra līdz 12. februārim sāksies “Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2022” konkurss, kurā atskatīsimies uz paveikto un godināsim nominantus septiņās kategorijās – Gada jaunietis, Gada brīvprātīgais, Jauniešu komanda, Jaunietis uzņēmējdarbībā, Balsts jauniešiem, Solis augšup, Notikums jauniešiem.
  • Līdz 12. februārim jaunieši laipni aicināti iesniegt savas brīvprātīgā darba grāmatiņas, lai piedalītos “Jūrmalas jauniešu Gada balvas 2022” konkursā, pretendējot uz balvu nominācijā “Gada brīvprātīgais”. Visi jaunieši, kuri būs savākuši vismaz 30 darba stundas, iegūs Jūrmalas valstpilsētas pašvaldības apliecinājumus.
  • 23. janvārī plkst. 17.30 notiks grupu nodarbība “Tendences darba tirgū un CV rakstīšana”. Vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās: https://bit.ly/tendencesuncv
  • 25. janvārī visas dienas garumā jaunieši varēs piedalīties aktivitāšu ciklā “JIC jaunietim”, kurā ik mēnesi iepazīstināsim jauniešus un citus interesentus ar Jauniešu mājas telpām un iespējām, kā arī Jūrmalas Jaunatnes iniciatīvu centra komandu.
  • 27. janvārī norisināsies dziesmu rakstīšanas meistarklašu “Zvaigznājs” noslēguma aktivitāte ar Agnesi Rakovsku.

Līdz 2.februārim skatāma izstāde “Dabas ainavas un cilvēks tajās”. Fotogrāfiju autors – Iļja Baranovs.

Janvāra laikā notiks bezbailīgo stāstu vakars “Latvijas un pasaules virsotnes motokrosā 16 gadu vecumā” ar dvīņubrāļiem Danielu un Bruno Lielbāržiem un viņu blakusvāģi.

Autors:

Anita Bāliņa, Jūrmalas Jauniešu iniciatīvas centrs