Latvijas 6.burgeru ēšanas festivāls tiešraidē TV Jūrmala

Pēc 3 gadu pauzes Rīgā atgriežas Latvijas atklātais burgeru ēšanas čempionāts, kas kopumā norisināsies jau sesto reizi.

2022. gada 12. novembrī, restorāna KOST telpās Rīgā, M. Nometņu ielā 34B, tiks noskaidrots ātrākais burgeru ēdājs vīriešu un sieviešu klasē. Dalībnieku uzdevums ir pēc iespējās ātrāk notiesāt 1 lielo Cheese&Bacon burgeru sieviešu klasē un 2 lielos Cheese&Bacon burgerus vīriešu klasē.

Čempionāta nolikums apskatāms šeit: https://saite.lv/PRq

Pirmo reizi čempionāts norisinājās 2012. gadā, kad pirmo vietu ieguva rīdzinieks Mārtiņš Eglīte, kurš uzskatāms par neapstrīdamu burgeru ēšanas čempionu, jo turpmākajos gados zelta godalgu ieguva vēl 2 reizes. Mārtiņam pieder arī līdz šim absolūti labākais rezultāts – 1 minūte 58,34 sekundes. Sieviešu klasē, līdz šim labākais uzrādītais rezultāts ir 3 minūtes 20 sekundes.

Arī šogad ātrākie ēdāji tiks apbalvoti ar restorāna KOST un bāra Nemiers dāvanu kartēm līdz 100 eiro vērtībā, kā arī ar citiem labumiem no pasākuma atbalstītājiem.

Dalības maksa – 8 eiro sieviešu klasē un 12 eiro vīriešu klasē.

Par ballītes noskaņu “6. Latvijas atklātajā burgeru ēšanas čempionātā” rūpēsies DJ Ģelze. Pasākuma vadītājs un galvenais tiesnesis, kā ierasti – kolorītais konferansjē Egons Avots.

Sportistu reģistrēšanās restorānā KOST: no pulksten 18 Starts: pulksten 19.30
Pasākuma paredzamais norises ilgums: līdz pulksten 23

Pasākuma organizators: Apvienība “Latvijas atklātais burgeru ēšanas čempionāts” un restorāns “KOST”.

TIEŠRAIDĒ pasākumu būs iespējams vērot TV Jūrmala Facebook kontā, kā arī KOST Facebook kontā!