LIELDIENAS MĀRUPES NOVADĀ 2023

LIELDIENAS MĀRUPES NOVADĀ 2023

Tuvojoties Lieldienām, aicinām apmeklēt pasākumus Mārupes novadā!

 1. aprīlī no plkst. 11.00 līdz 13.30 Babītes Kultūrizglītības centra filiālē Salas pagastā “Vietvalži” (Spuņciemā) Lieldienu gaidīšanas rīts mazuļiem – IGLU kluči, bumbu baseini, mini – piepūšamās atrakcijas, Lieldienu zaķi, olu ripināšana un darbnīcas.
 2. aprīlī Mārupes Kultūras namā un tā iekšpagalmā (Daugavas ielā 29, Mārupē) Lieldienu prieki Mārupē:
 • plkst. 12.00 un 14.00 Liepājas Leļļu teātra izrāde “Ucipuci meklē mājas”;
 • no plkst.12.00 līdz 15.00 foto kaste, trušu pilsētiņa, Lieldienu aktivitātes, radošās darbnīcas u.c.
 1. aprīlī no plkst. 12.00 līdz 15.00 automašīnu stāvlaukumā pie Babītes Kultūrizglītības centra (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos) “Svinēsim Lieldienas!” kopā ar zaķiem Bannijiem un interešu izglītības kolektīviem – dziesmas, dejas un rotaļas, kā arī dažādas aktivitātes – ģimenes programma “Mazais Stiprinieks”.
  No 3. līdz 11. aprīlim Babītes bibliotēkā (Liepu alejā 17, Babītē) un Salas bibliotēkā (Mazajā Spuņciema ielā 2, Spuņciemā) Lieldienu tēmai veltīta izstāde (tradīcijas, virtuve).
  No 3. līdz 14. aprīlim Mazcenas bibliotēkā (Mazcenu alejā 33/3, Jaunmārupē) izstāde par Lieldienu tradīcijām un latviešu ticējumiem.
 2. aprīlī plkst. 14.00 Mārupes novada bibliotēkā (Jūrmalas ielā 14A, Piņķos) Lieldienu meistardarbnīca “Lieldienu dekors”.
  No 3. līdz 7. aprīlim Piņķos – Lieldienu medību nedēļa. Jaunieši aicināti piedalīties Lieldienu aktivitātē, meklējot Piņķos paslēptas nelielas dāvaniņas. Sīkākas norādes būs publicētas sociālajos tīklos: Mārupes novada jauniešiem, instagram.com/m_upjauniesi un babitesjauniesucentrs.
  No 4. līdz 11. aprīlim – iespēja piedalīties foto konkursā “Sportiskais Lieldienu zaķis”.
  Dalībniekiem jāfiksē (fotogrāfijas vai video) to, kā ģimene sportiski gatavojas, sagaida un svin Lieldienas, piemēram, olu krāsošana sporta stilistikā (nokrāsota kā futbola bumba), olu mešana pa pāriem, fiksējot tālāko attālumu, olu ripināšana ar fiksētu rezultātu, Lieldienu zaķa meklēšana uz ātrumu u.c. Dalībniekiem līdz 12. aprīlim Mārupes Sporta centra Facebook kontā https://www.facebook.com/marupessportacentrs jaiesūta sekojoša informācija: vārds, uzvārds, telefona numurs, fotogrāfija vai video par veiktajām aktivitātēm.