Pavasara Dārza un Stādu svētki Bulduros 2023

PAVASARA DĀRZA UN STĀDU SVĒTKI

Turpinot tradīcijas, 2023.gada pavasarī notiks pasākums – PAVASARA DĀRZA UN STĀDU SVĒTKI! 🌱 🎉
29.04.2023. plkst. 9:00-16:00 Bulduros, Bulduru Tehnikuma (Bulduru Dārzkopības vidusskolas) parkā Viestura ielā 6, Jūrmalā.

– Stādu audzētāju un Latvijas mājražotāju tirdziņš ar vairāk kā 150 tirgotājiem;
– Izklaides lieliem un maziem;
– Padomi par pavasarī dārzos darāmajiem darbiem no dārzniekiem;
– Bulduru tehnikuma durvis būs atvērtas visiem interesentiem – iepazīsti Buldurus vēl tuvāk!
Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju.

Svētkos būs iespēja piedalīties paraugdemonstrējumos, kuros Bulduru tehnikuma pasniedzēji konsultēs par pavasarī dārzā darāmiem darbiem, augu audzēšanu un kopšanu – augļu koku, ogulāju stādīšana un kopšana, rožu un dekoratīvo krūmu kopšana. Floristikas darbnīcā mazākajiem apmeklētājiem darbošanās pirkstiņu veiklībai.

Apmeklētāji varēs piedalīties atraktīvās izklaidēs gan lieliem, gan maziem- spēlēt lielgabarīta koka spēles veiklībai un atjautības asināšanai. Arborista aprīkojumā un uzraudzībā uzkāpt kokā un būvēt torni no kastēm “Kurš augstāk?”.
🐴🐐🐰

Mazākos viesus priecēs trusīši, kaziņa un āzītis. Iespēja būs doties izjādē ponija mugurā un piedalīties radošajā darbnīcā.

Deju kolektīva priekšnesumi un citas izklaides dienas garumā.

Pasākums notiks skolas dendroloģiskajā parkā, kurā apmeklētāji varēs iepazīties ar dendroloģiskiem retumiem, kas vairāk nekā simts gadu garumā atraduši paliekošas mājas vēsturiskajā parkā.
Ieeja pasākumā – brīva!

Visa pasākuma garumā parka tirdziņā pie amatniekiem, zemniekiem un dažādu arodu pratējiem būs iespēja iegādāties daudzveidīgu produkciju. Kopumā tirdziņā būs vairāk kā 150 dažādu amatnieku un mājražotāju, stādu audzētāju un ēdinātāju.

PASĀKUMA NOLIKUMS

Saziņai: medijucentrs@bulduri.lv