Piesakiet konkursam svētku skaistāko noformējumu!

Jūrmalas pašvaldība izsludina konkursu “Ziemassvētki manās mājās un Jūrmalā”. Konkursa mērķis ir veicināt Ziemassvētku noskaņas un svētkiem atbilstoša dekorējuma izvietošanu uz pilsētas ēku fasādēm, logos, skatlogos, laukumos, pagalmos un publiskās iekštelpās. Fotogrāfijas ar svētku noformējumu konkursam varēs iesniegt no 10. decembra līdz 2023. gada 2. janvārim.

Aicinām pilsētas iedzīvotājus, uzņēmējus, kultūras un izglītības iestādes veidot svētku noformējumu un piedalīties konkursā, iemūžinot fotogrāfijās izveidoto svētku noformējumu Jūrmalā – savā pagalmā, publiskā un sabiedriskā ārtelpā un iekštelpā! Konkursā var piedalīties ikviens Jūrmalas iedzīvotājs, iestāde vai uzņēmējs.

Fotogrāfijām jābūt uzņemtām šā gada decembrī. Konkursa komisija darbus vērtēs divās kategorijās: ārtelpu svētku noformējums un iekštelpu svētku noformējums. Tiks vērtēta atbilstība konkursa tēmai, autora radošā ideja un mākslinieciskais izpildījums.

Darbus konkursam var iesniegt, nosūtot svētku noformējuma fotogrāfijas uz e-pasta adresi foto@jurmala.lv. Tām jābūt JPG formātā, fotogrāfijas mala nedrīkst būt mazāka kā 1000 pikseļu. Iesniedzot svētku noformējuma fotogrāfijas, atbilstīgi konkursa nolikumam jānorāda: autora vārds un uzvārds, e-pasta adrese un tālrunis rezultātu paziņošanai; svētku noformējuma adrese; fotoattēla nosaukums un uzņemšanas vieta un laiks; jāaizpilda pieteikums.

Katrs konkursa dalībnieks var pieteikt ne vairāk kā divus svētku noformējuma objektus. Par katru pieteikto noformējuma objektu var iesniegt ne vairāk kā divas fotogrāfijas. Fotogrāfijas konkursam lūdzam iesniegt elektroniski līdz 2023. gada 2. janvārim.  

Ja konkursa dalībniekam nav tehniskas iespējas uzņemt fotoattēlus ar svētku noformējumu, lūdzam iepriekš pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi liene.purmale@jurmala.lv.

Konkursa uzvarētāji saņems Jūrmalas valstspilsētas pašvaldības Atzinības rakstus un pārsteiguma balvas. Labākās fotogrāfijas tiks publicētas tīmekļa vietnē www.jurmala.lv un pilsētas sociālo tīklu kontos, par konkursa rezultātiem informēsim www.jurmala.lv, kā arī Jūrmalas pašvaldības sociālo tīklu kontos.

Pirms darbu iesniegšanas aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu. Papildu informācija, rakstot uz e-pasta adresi liene.purmale@jurmala.lv.