Savu pirmo mājas spēli otrajā aplī Jūrmala aizvadīs jau šo trešdien, kad savā laukumā uzņems Liepājas komandu.

Betsafe” Baltijas sieviešu basketbola līga ir nonākusi sezonas vidusdaļā un janvārī sākās čempionāta otrais aplis. Šomēnes Jūrmalas komanda savā laukumā aizvadīs trīs spēles, uzņemot Liepājas, Šauļu un Daugavpils komandas.

2023. gada nogalē Jūrmalas komanda aizvadīja divas spēles. Vispirms decembra vidū jūrmalnieces izcīnīja pirmo uzvaru, savā laukumā apspēlējot “TTT – Juniors” ar 74:58. Jūrmalas mazās spēlētājas, pārmaiņus guva punktus gan no distances, gan agresīvos caurgājienos un ar katru periodu palielināja savu pārsvaru. Rezultatīvi spēlēja Nikola Ozola un Žozefīne Sīpoliņa, bet komandas kapteine Aleksa Purmale paveica nesautīgu darbu aizsardzībā, 15 atlēkušajām bumbām pievienojot trīs bloķētus metienus.

Savukārt trīs dienas vēlāk Jūrmala viesojās pie Lietuvas čempionēm Viļņas “Kibirkštis”. Jau spēles sākumā izpaudās atšķirība abu komandu meistarībā un komandu komplektācijā – lietuvietēm sastāvā gan nacionālās izlases spēlētājas, gan meistarīgas leģionāres. Viļņas klubs jau pirmajā ceturtdaļā iekrāja 24 punktu pārsvaru. Tomēr jūrmalnieces neapjuka un prata pat uzvarēt otro ceturtdaļu. Visā spēlē gan turpināja izpausties pretinieču pārsvars, kuras izcīnīja pārliecinošu uzvaru ar 94:43.

Savu pirmo mājas spēli otrajā aplī Jūrmala aizvadīs jau šo trešdien, kad savā laukumā uzņems Liepājas komandu. Pirmajā tikšanās reizē Jūrmala vairāk nekā 30 minūtes noturējās cīņā. Diemžēl otrā puslaika sākumā vairākas pēc kārtas pieļautās kļūdas liedza galotnē pacīnīties par uzvaru. 10. janvārī plkst. 19:00 Jūrmalas Valsts ģimnāzijas sporta hallē notiks abu komandu otrā tikšanās. Ieeja bez maksas.