Ziemassvētku darbnīcas un pop-up tirdziņš Jūrmalā

16. decembrī no 17.00 līdz 20.00 Jaunatnes iniciatīvu centrā pasākuma “Ziemassvētki Jūrmalā” ietvaros Jūrmalas Amatnīca aicina uz radošām un izzinošām Ziemassvētku darbnīcām, kā arī mājīgu pop-up amatnieku un mājražotāju izstrādājumu tirdziņu!

Tuvojas Ziemassvētku laiks un vēlamies to sagaidīt mājīgi un silti ar vietējo un tuvākās apkaimes amatnieku rūpētām dāvanām, kā arī kopīgu svētku dekoru un dāvanu gatavošanu!

Tirdziņā varēs sastapt gan vietējos labi zināmos zīmolus kā apģērbu zīmols Cemme, Kemermedus, dabīgo ziepju ražotāji Migle un Ziepnīca, Sanitas Dabas veltes no Antiņciema, meistaru Andreju Tiknusu ar pītajiem groziem no Vaivariem un  Radošās telpas Grašu māja meistaru Ivaru Grasi ar melnās keramikas izstrādājumiem no Apšuciema, kā arī viesus no tuvākās apkārtnes – Kundziņsieru, Karameļu Darbnīcu no Jelgavas, Mārtiņa koku fabriku, Sauleszirga stikla dekorus u.c. Bet liela daļa amatnieku un mājražotāju būs Kauguros pirmo reizi – varēs sastapt gan adītus un tamborētus izstrādājumus, gan dažādas sveces un rotas lietas, kas top tepat Jūrmalā, kā arī tuvākos un tālākos novados.

Pasākuma laikā būs pieejamas arī īpašas Ziemassvētku darbnīcas.

Ar iepriekšēju pieteikšanos:

  • Puzuru un seno telpu rotājumu darbnīca ar meistari Ausmu Spalvinu: ej.uz/Ziemassvetkupuzuri
  • Adīti eglīšu rotājumi kopā ar rokdarbnieci Daci Starku: ej.uz/Ziemassvetkuadijumi
  • Pērļoti eglīšu rotājumi kopā ar meistari Sarmīti Sedliņu: ej.uz/Ziemassvetkuperles

Pieteikšanās līdz 13.decembrim.

Bez iepriekšējas pieteikšanās:

  • Sveču liešana kopā ar Smooth Candles.
  • Mazā puzuru darbnīca kopā ar Agniju Saprovsku.
  • Rotājumu un dekoru darbnīca pašiem mazākajiem kopā ar Daci Greiziņu un Baibu Blomi.

Pasākumu “Ziemassvētki Jūrmalā” un pop-up tirdziņu rīko Kauguru kultūras nams. Ziemassvētku darbnīcas ir daļa no projekta „Jūrmalnieku koprades darbnīcas”, kas norisinās ar Jūrmalas valstspilsētas atbalstu „Līdzfinansēto iniciatīvas projektu konkursa” ietvaros. Projektu īsteno Biedrība “ASNE” un Jūrmalas Amatnīca.