24. janvārī savā laukumā “Jūrmala” uzņemt “Daugavpils” komandu.

Betsafe Baltijas sieviešu basketbola līgā “Jūrmala” janvārī ir aizvadījusi četras spēles. Gada sākumā jūrmalnieces izbraukumā atdzina Kauņas “Aistes” pārākumu un esot vadībā praktiski visu pirmo puslaiku, spēles otrajā daļā piekāpās “Paņevežys” komandai. Savā laukumā “Jūrmala” vispirms līdz pat spēles pēdējām piecām minūtēm sagādāja grūtības “Liepajai”, kura izķepurojās tikai spēles beigās. Un nedēļu vēlāk atdzina arī “Šiauliai” komandas pārākumu.

Šonedēļ, 24. janvārī savā laukumā “Jūrmala” uzņemt “Daugavpils” komandu. Sezonas pirmajā spēlē Daugavpilī mājinieces trešajā periodā panāca 16 punktu pārsvaru un savā laukumā nosargāja uzvaru. Vai šoreiz jūrmalniecēm izdosies neitralizēt pretinieču viesspēlētāju? Nāc un pārliecinies trešdien, 24. janvārī, plkst. 19:00 Jūrmalas valsts ģimnāzijas hallē vai skaties tiešraidē TV Jūrmala. Ieeja bez maksas.

Tiešraide: 24-01-2024 Baltijas sieviešu basketbola līgas mājas spēle 🏀 Jūrmala – Daugavpils